Категории товаров
0 0
0
  • В корзине пусто!

Хлор шок hth в порошке 75-78%, 5кг SHOCK powder, не стабилизирован хлор - 30742

Хлор шок hth в порошке 75-78%, 5кг SHOCK powder, не стабилизирован хлор - 30742
Код товара: 30742
Марка: hth
Страна производителя: Франция
Доступность: В наличии
  • Цена: 60.00€
Купить в один клик
Кол-во  
Купить в один клик
Описание

hth Хлор Шок в порошку 75-78%, 5кг hth SHOCK powder - засіб для ударного хлорування води на основі гіпохлориту кальцію.

Препарат призначений для шокової дезінфекції води. Можна застосовувати, як при першому запуску басейну, так і для шокової обробки зеленої і каламутної води у всіх типах басейнів (приватних і громадських) і в басейнах з електролізними установками. Ідеальний засіб проти хлорамінів в громадських басейнах. Не викликає зайвої стабілізації води. Засіб містить водний гіпохлорит кальцію, нестабілізований хлор.

Рекомендації по використанню:

Перед відкриттям басейну або при зеленої або каламутній воді, попередньо відрегулювати рівень рН між 7.0 і 7.4 і переконатися, що зміст стабілізатора не перевищує 75 мг / л, засипати 1 пробку-дозатор (300 гр) на 20 куб.м води.

При включеній фільтрації hth SHOCK можна вносити прямо в басейн, розсипаючи його по поверхні води або поміщаючи в скіммер.

У громадських басейнах: у розподільному баку дозуючого насоса розчинити hth SHOCK з розрахунку 2-2.5 кг на 100 літрів води. Щоденне використання препарату - від 0.5 до 1.0 кг на 100 куб.м в залежності від кількості відвідувачів, потрапляння ультрафіолетових променів і хвилювання води (гірки, протитечія), але використання може бути скорочено добавкою стабілізатора, особливо у відкритих басейнах.

Слід постійно підтримувати вміст активного хлору в межах від 0.4 до 1.4 мг/ . Якщо вода в басейні стабілізована, зміст активного хлору слід підтримувати як мінімум на рівні 2 мг/л, а вміст стабілізатора не повинно перевищувати 75 мг/л (ідеально: від 25 до 50 мг/л).

Быстрый заказ

Вы оформляете заказ на товар